Marian Folga z Jaworzna potrzebuje naszych głosów!

Jesteśmy bardzo dumni kiedy mieszkańcy naszego miasta odnoszą sukcesy. Marian Folga jest właśnie taką osobą. Jest bodypainterem i pochodzi z Jaworzna. Jest artystą docenianym w wielu międzynarodowych konkursach, a jego prace stale zachwycają. Teraz wystąpi w programie TTV „Usłyszcie nas”. Ma wielki talent i ogromną szansę wygrać ten program. Potrzebuje tylko Państwa głosów, a co najważniejsze głosować można codziennie i za darmo.

Z pewnością Państwo już widzieliście na naszym portalu prace Mariana Folga, a teraz przygotowana przez niego etiuda do programu „Usłyszcie nas” zachwyciła jurorów i telewidzów. W performansie wzięli udział aktorzy pomalowani farbą. W występie nie zabrakło również farb fluorescencyjnych, które robiły wrażenie. Co więcej, artysta tym pięknym występem chciał równocześnie zwrócić uwagę na problem transplantacji serc w Polsce. Niestety na takie trzeba bardzo długo czasu, a pacjenci często tego czasu nie mają. W teleshow do wygrania są nagrody pieniężne w wysokości 50 tys. zł.

Bodypaineter z Jaworzna zachwyca wszystkich!

Bodypainting, którym zajmuje się Marian Folga do sztuka artystycznego malowania ciała. W którym to ciało dla artysty staje się płótnem. Niezwykłość tej sztuki polega na jej ulotności, która nie jest trwała jak obrazy malowane na płótnie, a materiałem, z którym pracuje malarz, jest żywe ciało, a nie martwe płótno. To sprzyja tworzeniu oszałamiających widowisk, w którym Marian Folga jest perfekcyjny. Jego spektakle nie są jedynie środkiem artystycznego wyrazu. Artysta pragnie mieć też wpływ na uświadamianie ludzi i zwracania uwagi na problemy. Swój wpływ i talent chce wykorzystać, aby pomagać innym. Dlatego podjął temat trudny w Polsce, jakim są przeszczepy organów. Pokazuje, jak ważne jest podpisanie oświadczenia woli, aby zostać dawcą organów, gdyż sam stracił 2-letnią córeczkę, która niestety umarła, zanim znalazł się dawca nowego serduszka. Program „Usłyszcie nas” daje uczestnikom możliwość zaistnienia w świecie showbizensu, dla którego często ich sztuka jest zbyt kontrowersyjna. Otwiera przed nimi drzwi i daje nowe możliwości.