W Jaworznie możemy wypożyczyć nowoczesne hulajnogi elektryczne

Od niedawna każdy mieszkaniec Jaworzna może skorzystać z nowego, bardzo ciekawego środka transportu. Ponieważ miasto oddało do dyspozycji obywateli hulajnogi elektryczne. Ponad sto tego rodzaju pojazdów zostało rozstawione w różnych lokalizacjach Jaworzna. Dlatego radni miasta mają nadzieję, że mieszkańcy chętnie przerzucą się na alternatywny środek transportu. Mogłoby to korzystnie wpłynąć na jakość powietrza w otoczeniu. Jesteśmy pewni co do tego, że im więcej osób zacznie korzystać z elektrycznych pojazdów, tym lepiej dla środowiska naturalnego.

Do użycia hulajnogi elektrycznej od firmy TIER potrzebujemy jedynie zdalnej aplikacji. Pobierzemy ją na telefony z system Android oraz iOS. Dodatkowo dowiedzieliśmy się również o tym, że operator zwiększy liczbę pojazdów, gdyby wzbudziły duże zainteresowanie. Jest to wspaniała wiadomość dla mieszkańców Jaworzna. Od teraz mogą cieszyć się nowoczesnym transportem, który nie emituje spalin. Wprowadzenie floty z hulajnogami ma za zadanie promować ochronę klimatu i ruchy ekologiczne.

Zdaniem wielu użytkowników jazda za pośrednictwem elektrycznej hulajnogi jest nie tylko ekologiczna, ale także wygodna

Mieszkańcy mogą od teraz podróżować nie tylko wygodnie, ale także ekologicznie. Wspomniane w naszym wpisie hulajnogi będą pojawiały się w różnych punktach miasta. Dzięki temu obywatele Jaworzna mogą w dowolnym momencie skorzystać ze środka transportu i skrócić swoją podróż. Jeżeli hulajnogi wzbudzą zainteresowanie i coraz więcej osób z nich skorzysta, prawdopodobnie pojawi się więcej egzemplarzy. Hulajnogi są wyposażone w duże koła, amortyzatory i przetestowane w wymagających warunkach hamulce. Dzięki temu producent jest przekonany, że jego sprzęt gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Hulajnoga została zbudowana zgodnie z nowoczesnym systemem, który umożliwia zdalną wymianę baterii. Dzięki takiemu dodatkowi, firma może wymienić akumulator hulajnogi bez konieczności zabierania jej z ulicy. Firma TIER współpracuje z ponad setką miast w całej Polsce. Jesteśmy przekonani co do tego, że dostarczają naszym obywatelom sprzęt wysokiej jakości. To jedna z niewielu firm, która działa w zgodzie z przyrodą. Dostarczają nam neutralne dla klimatu środki transportu publicznego.