Rozbrzmiewają informacje o otwieraniu pierwszych stoków narciarskich

Dowiadujemy się o otwarciu pierwszych stoków narciarskich. Zatem jakie aktywności zimowe zaoferuje w tym roku sezon narciarski, o którym głośno w Beskidach? Pierwsze ośrodki jazdy narciarskiej w Beskidach już wystartowały. W sobotę i niedzielę dołączą do nich pozostałe ośrodki. Już od piątku w połowie grudnia ośrodki narciarskie rozpoczynają swoje nowe sezony zimowe. Wkrótce weekendowe szaleństwo rozprzestrzeni się również na inne stoki. Tymczasem zachęcamy was do zapoznania się innym wpisem na temat snowboardingu i narciarstwa.

Dokładna data rozpoczęcia zimowych atrakcji na skokach narciarskich wypadła na 11 grudnia. Miłośnicy szaleństwa na mrozie mogą zaznać w tym roku nieco sportu na świeżym powietrzu w trakcie zimy. Na zainteresowanych czeka mnóstwo atrakcji osadzonych na wysokości 1000 metrów nad poziomem morza. W trakcie takiego wypadu zaznasz nie tylko sportowych atrakcji, ale także skosztujesz okazjonalnych specjałów pochodzących z górskiej kuchni. To doskonały moment, aby spędzić miło czas z rodziną przed świętami Bożego Narodzenia.

Najciekawsze stoki narciarskie

W weekend ruszy kolej linowa na Zagroniu w Istebnej. Jest to prawdopodobnie jedna z najciekawszych lokalizacji, jeżeli chodzi o spędzanie aktywnego czasu podczas zimy. W tym kompleksie znajdziecie nie tylko bogatą infrastrukturę narciarską, ale także mnóstwo sprzętu z nowoczesnymi nartami i snowboardami. Nie musisz martwić się o ekwipunek, ponieważ na miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy, że wypożyczysz przedmioty od właścicieli stoku i ruszysz do zabawy. Dostęp do tej rozrywki na świeżym powietrzu ma każdy codziennie od godziny 8 do 21.