Zgodnie ze statystykami w Jaworznie znajduje się wiele bogatych firm

Przyjrzyjmy się rankingowi bogatych firm z Jaworzna. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że w tym niewielkim mieście znajduje się wiele perełek. Miesięcznik Forbes postanowił przygotować ciekawą statystykę, która podsumowuje jedne z najlepiej prosperujących firm. Dane pomagał im zbierać bank ING. W czołówce tych firm znaleźli się jedynie gracze, którzy produkują zyski na poziomie od pięciu do 250 milionów złotych rocznie. Czołówkę tych firm Forbes we współpracy z ING postanowił nazwać śląskimi diamentami.

Jedną z najbogatszych firm w tym rejonie jest przedsiębiorstwo, które zajmuje się naprawą i konserwacja maszyn górniczych. Kolejnym bardzo popularnym na Śląsku przedsiębiorstwem jest firma zajmująca się produkcją wyrobów hutniczych. Głównie parają się wykonywaniem różnorodnych przedmiotów z metalu. Przemysłowe firmy okazuje się, że najszybciej wśród wszystkich przedsiębiorstw znajdujących się w tym rejonie zwiększają swoją wartość. Firmy duże są według polskiego magazynu Forbesa tymi, które generują na daną chwilę przynajmniej 250 milionów dochodu rocznie lub więcej.

Jeżeli interesuje was życie przedsiębiorcy, koniecznie przeczytajcie o tym, z jakimi niebezpieczeństwami muszą liczyć się właściciele dużych firm https://www.artandprestige.pl/z-jakim-ryzykiem-wiaze-sie-prowadzenie-wlasnej-firmy/.

W Jaworznie jedna z firm zmierzyła się ostatnio z poważnym wypadkiem

Zgodnie z doniesieniami dowiadujemy się, że na rozgrzany rurociąg w dużej elektrowni mieszczącej się w Jaworznie wyciekł olej, co spowodowało groźny pożar. Ze względu na niebezpieczny wyciek wszyscy pracownicy zostali ewakuowani z miejsca zdarzenia. Elektrownia stanowiła również całkiem duże zagrożenie dla całej okolicy. Z tego powodu na miejsce pożaru w elektrowni zostały wezwane wszystkie dostępne zastępy straży pożarnej, które miały za zadanie opanowanie groźnej sytuacji. Na szczęściu skończyło się jedynie na tym, że strażacy oraz pracownicy elektrowni jedynie się wystraszyli.

Z najnowszych informacji wynika, że nikt nie ucierpiał, a pożar nie doprowadził do żadnych dużych zniszczeń, o które musielibyśmy się dziś martwić. Kilka zastępów straży pożarnej dzielnie walczyło o to, aby pożar się nigdzie nie rozprzestrzenił. Na szczęście sytuacja okazała się dość niegroźna i wystarczyło, że służby dmuchały na zimne. W wyniku wycieku oleju doszło do dużego zadymienia obszaru, dlatego też sytuacja wywołała całkiem sporo strachu w okolicy, pomimo tego, że pożar nie był groźny.