Nieopodal Jaworzna dwa auta zderzyły się ze sobą na obwodnicy – wypadek był poważny

Kolizja, do której doszło na obwodnicy w Jaworznie, wyglądała niezwykle groźnie. Dwa samochody osobowe uderzyły w siebie. Ze względu na ten incydent na drodze DK79 droga to Katowic została tymczasowo zablokowana. Służby miejskie na terenie Jaworzna starają się jak najszybciej zaradzić problemowi. Na miejscu działa między innymi straż pożarna z komendy w Jaworznie. Do wypadku doszło dokładnie nieopodal ulicy Wojska Polskiego.

Kolizja wyglądała na niezwykle groźną. Zniszczenia sprawiły, że auta zostały dosłownie zmiażdżone, jednak zgodnie z najnowszymi informacjami z miejsca zdarzenia, dowiadujemy się, że wypadek na obwodnicy Jaworzna nie zakończył się śmiertelnymi ofiarami. Czynności dotyczące wyjaśnienia okoliczności prowadzi policja, z kolei prace niezbędne do wysprzątania drogi potrwały godzinę.

Szybka interwencja straży pożarnej i służb medycznych w Jaworznie pozwoliła uratować mężczyznę, który zasłabł w lesie

Grzybiarz, który spacerował po jaworznickich lasach, powiadomił służby o tym, że bardzo źle się czuł. Ze względu na jego złe samopoczucie, straż pożarna wraz z ratownikami medycznymi zostali postawieni w stanie gotowości. Mężczyzna miał w tamtym momencie zgodnie z podanymi przez niego informacjami znajdować się w samym środku lasu na terenie Jaworzna. Dlatego też strażacy postanowili nie marnować czasu i wysłali aż trzy zastępy do poszukiwania grzybiarza.

Ostatecznie udało się im odnaleźć mężczyznę, który w pełni słusznie obawiał się o swoje zdrowie. Gdyby nie tak szybka akcja straży pożarnej, która rozpoczęła poszukiwania grzybiarza, prawdopodobnie mogłoby go już z nami nie być. Służby Jaworzna wykazały się na medal i niezwykle prędko odnalazły mężczyznę. Grzybiarz został wkrótce po odnalezieniu przewieziony do szpitala. Podejrzewają u niego zawał serca.