Zwiedzanie podwodnego świata – zanurz się nawet do 18 metrów pod powierzchnię wody

Jaworznicki akwen umożliwia interesantom zanurzenie się nad na poziom osiemnastu metrów pod powierzchnią wody. Jeżeli chcecie pozwiedzać podwodny świat i zobaczyć ogromne ryby, które żyją w tym akwenie wodnym, teraz macie na to doskonałą okazję. Jaworzno ma swój własny unikatowy akwen wodny, do którego zjeżdżają się interesanci z całej Polski. Jaworznicka baza nurkowa zaprasza osoby, które pragnęłyby pozwiedzać akweny wodne oraz podwodne żyjątka w ich naturalnym środowisku. Zajrzyjcie tam, jeżeli jesteście fanami nurkowania.

Akwen posiada głębokości od 10 do 18 metrów, dlatego też idealnie nadaje się do zapewnienia szkolenia niedoświadczonym nurkom. Z tego powodu pojawia się w tej lokalizacji nie tylko mnóstwo turystów z naszego kraju, ale także przyjezdnych zza granicy. Dno tego akwenu zostało wyposażone w ciekawe dodatki, które mogą stanowić przeszkody oraz urozmaicenie podczas uprawiania nurkowania. Pod wodą przymocowano specjalne platformy. Pierwsza z nich znajduje się na głębokości pięciu metrów pod wodą.

Platformy dodatkowo ułatwiają naukę nurkowania podczas pływania pod wodą. Przypominamy również o tym, że przygotowany w ten sposób akwen wodny może być doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla miłośników nurkowania, ale także innych sportów wodnych, które również można uprawiać w tej lokalizacji. Akwen wodny jest dostosowany do użytku przez cały rok, więc możemy tutaj przyjechać niezależnie od tego, czy mamy aktualnie zimę, czy też lato. Nie ma również nałożonych specjalnych ograniczeń wiekowych.