Mistrzostwa policji w tenisie ziemnym

Wyszedł zwycięsko ze wszystkich konkurencji, z powodzeniem broniąc tytułu na wojewódzkich mistrzostwach policji w tenisie ziemnym. Stając na szczycie podium, wyprzedził challengerów z komendy w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Zawody tenisowe wśród funkcjonariuszy to stały element Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej, koordynowanej przez Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Tegoroczna impreza odbyła się 9 i 10 maja na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie.

Korty Będzińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gościły policyjnych sportowców rywalizujących w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Tenisie Ziemnym. Pełne emocji zmagania funkcjonariuszy na korcie na stałe wpisały się w kalendarz Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej.

Do finału awansowali reprezentanci z komend policji w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie, Katowicach i Rybniku. Najlepszy okazał się Michał Darkowski z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Drugie miejsce na podium zapewniła sobie Romana Cichoń, policjantka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W walce o trzecie miejsce Paweł Łuckoś, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Dąbrowie Górniczej, zwyciężył nad Marcinem Stedinem z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.