Smutne zdarzenie w Jaworznie – kobieta wyskoczyła z szóstego piętra

Smutny skok z szóstego piętra. Do przejmującego zdarzenia doszło w Jaworznie w minioną sobotę w godzinach popołudniowych. Kobieta w wieku 63 lat runęła z szóstego piętra budynku mieszkalnego. Policja pod nadzorem prokuratury bada szczegóły sprawy, m.in. czy w nieszczęśliwym zdarzeniu udział miały osoby trzecie. Do druzgocącego zdarzenia, w wyniku którego zginęła 63-letnia pani, doszło w sobotę, 22 kwietnia w godzinach popołudniowych w Jaworznie. Czy kobieta z Jaworzna skoczyła z szóstego piętra? Okoliczności dramatycznego skoku bada policja pod kierunkiem prokuratury.

Do przejmującego zdarzenia doszło w sobotę po południu na osiedlu Podłęże w Jaworznie. Kobieta albo spadła, albo skoczyła z szóstego piętra, co spowodowało jej natychmiastową śmierć.

Jaworznicka policja pod nadzorem prokuratora bada szczegóły dotyczące zdarzenia, a konkretnie ustala, czy była to próba samobójcza, czy też w dramatycznym zdarzeniu rolę odegrały osoby trzecie.

Jak informują stróże prawa, przyczyny tragedii są na razie niejasne, nie wiadomo też, czy w miejscu zamieszkania zmarłej w czasie zdarzenia były obecne jakieś osoby, czy kobieta na co dzień mieszkała sama.