Jaworznicki XV Festiwal Modelarski: zaproszenie do świata miniaturowych stworzeń

Modelarnia SieLata z Jaworzna gorąco zwraca się z zaproszeniem do wszystkich pasjonatów rzemiosła modelarskiego oraz tych, którzy chcieliby bliżej poznać ten niezwykły świat. Wyjątkowa okazja do podziwiania umiejętności modelarzy nadejdzie podczas zbliżającego się XIV Festiwalu Modelarskiego w Jaworznie.

Sama impreza obejmować będzie wiele atrakcji. Przede wszystkim, odbędzie się konkurs modeli stworzonych z kartonu i plastiku, który zapewne przyciągnie wielu ambitnych twórców. Ponadto, uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w modelarstwie. Dodatkowo, dla osób stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie, zostaną przygotowane specjalnie zorganizowane warsztaty modelarskie.

Choć modelarstwo wymaga aniołkowej cierpliwości, to wartym podkreślenia jest fakt, że nie ma lepszego antidotum na nerwowe stany, niż skupienie na detalach miniaturowych modeli. Nawet jeśli brakuje nam tej cierpliwości, warto przyjść i po prostu podziwiać te małe dzieła sztuki – samo patrzenie na nie ma moc relaksującą. Bez względu na to, czy jesteś weteranem modelarstwa czy nowicjuszem – serdecznie zapraszamy na XIV Festiwal Modelarski w Jaworznie.