Tragiczne wydarzenia 16 grudnia: Nieudana walka o życie mężczyzny na jaworznickiej Komunie

Sobota 16 grudnia, jaworznicka Komunia była miejscem dramatycznego zdarzenia. Dokładnie przed południem, tuż obok popularnej sieci dyskontowej Biedronka, sklepu Media Expert oraz myjni samochodowej, miało miejsce nagłe wezwanie wszystkich dostępnych służb ratowniczych. Włączono również w akcję śmigłowiec LPR.

Z nami skontaktowała się rodzina człowieka, którego życie niestety nie udało się uratować. Pragną oni sprostować pewne informacje – jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna doświadczył ataku serca, a mimo wszelkich starań, nie udało się go przywrócić do życia.

Jaworzno wstrzymało oddech tuż przed południem tego tragicznego dnia. W rejonie znanym jako Komunia, między Biedronką, Media Expert i myjnią samochodową, rozegrała się dramatyczna walka o życie człowieka. To tam służby ratunkowe robiły wszystko co w ich mocy, aby go uratować.

Wstępne doniesienia sugerowały, że mężczyzna zasłabł. Niemniej jednak, świadek na miejscu zdarzenia dostarczył nam innych informacji na temat przebiegu tej tragicznej sytuacji. Jak powiedział: „Mężczyzna potknął się o wąż na myjni i upadł, uderzając głową”.