Zapraszamy mieszkańców Jaworzna do składania wniosków o dofinansowanie na wymiany kotłów w styczniu 2024

Początek nowego roku w Jaworznie przyniesie ze sobą możliwość ubiegania się o środki na wymianę kotłów, dzięki gminnemu Programowi Ograniczenia Niskiej Emisji. Właśnie 2 stycznia 2024 roku nastąpi oficjalne otworzenie naboru wniosków. Urząd Gminy zaznacza, że każdy posiadający kompletny i merytorycznie poprawny wniosek, złożony w okresie od 2 do 31 stycznia 2024 roku, może liczyć na wsparcie z gminnej kasy.

Proces składania wniosków jest dostępny zarówno w formie tradycyjnej – papierowej, jak i nowoczesnej – elektronicznej. Osoby preferujące pierwszą opcję, mogą dostarczyć swoje dokumenty do siedziby urzędu, mieszczącej się przy ulicy Krakowskiej 9. Biuro obsługi mieszkańców znajduje się na drugim piętrze, w pokoju numer 1, który jest dostępny od strony Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Chcąc ułatwić korzystanie z usług urzędu, wydłużono godziny jego pracy. Z wnioskami można się udać tam od poniedziałku do środy w godzinach od 7:00 do 15:00. Natomiast w czwartki urząd działa od godziny 7:00 do 16:00. W piątki, z kolei, wnioski przyjmowane są od godziny 7:00 do 14:00.