Rozstrzygnięcie konkursu IKEA. Zwycięzcy również z Jaworzna!

Sklep IKEA w Katowicach zorganizowała w ramach swoich urodzin, zorganizowała w tym roku konkurs. Sukces uzyskały pace mieszkańców Lublińca, Łegu oraz Jaworzna! Tematem przewodnim pracy było zdanie “Jak sklep IKEA pomógł zmienić Twoje życie na lepsze”. Zgłoszonych zostało ponad 400 uczestników. Kto wygrał konkurs? Jakie nagrody zostały przyznane?

20 lat IKEA Katowice – konkurs dla mieszkańców śląska

We wrześniu 2020 roku minęło 20 lat odkąd otworzony został sklep IKEA w Katowicach. Z tej okazji został zorganizowany specjalny konkurs dla mieszkańców województwa śląskiego. Aby wziąć w nim udział, trzeba było wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wysłać wykonaną pracę na zadany temat: Jak sklep IKEA pomógł zmienić Twoje życie? Jak mówią organizatorzy, zgłoszonych zostało bardzo dużo wspaniałych prac, a wybór zwycięzców nie był łatwy. Filmiki, które zdobyły podium można zobaczyć na stronie sklepu IKEA w Katowicach.

Mieszkanka z Jaworzna stanęła na podium

Drugie miejsce w konkursie zajęła pani Karolina zamieszkała w mieście Jaworzno. W wywiadzie wspomina swoje pierwsze zakupy w Katowicach. Opowiedziała nam swoją historię związaną z kupnem stolika LACK, kiedy dostała stolik z ekspozycji. Z uśmiechem na ustach wspomina o powrocie autobusem ze skręconym meblem. Pani Karolina w nagrodę za uzyskanie 2 miejsca dostała kartę upominkową IKEA o wartości 10 000 zł. Wszyscy ogromnie gratulujemy mieszkańce Jaworzna.

Zwycięzca z Lublińca będzie mógł zaprojektować wymarzoną kuchnię

Na najwyższym podium w konkursie stanął Pan Paweł z Lublińska, który zdobył pierwsze miejsce. W ramach nagrody będzie mógł urządzić swoją wymarzoną kuchnię z możliwością skorzystania z usługi zdalnego projektanta. W kopercie z nagrodą dostał kartę upominkową o wartości 20 000 złotych. Pomysł pana Pawła był niesamowity. Dwuminutowe wideo, na którym pokazane zostały scenki z codziennego życia z wykorzystaniem produktów IKEA. Całość materiału ubarwia wykonanie techniką fotografii poklatkowej oraz time laps.