Uderzył w samochód i uciekł. Policja wciąż go poszukuje

W nocy z trzeciego na czwartego grudnia samochód dostawczy uderzył w zaparkowany samochód osobowy, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowani wraz z policją poszukują sprawcy lub osób, które znają właściciela auta dostawczego. Wszelkie informacje są na wagę złota.

Uderzył i uciekł

Samochód dostawczy uderzył w pojazd zaparkowany pod blokiem przy ulicy Piłsudskiego 82 w nocy z trzeciego na czwartego grudnia. Do zdarzenia doszło w okolicach godziny trzeciej w nocy. Po zdarzeniu sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Charakterystyczny pojazd

Samochód dostawczy jest dość niecodzienny. Posiada logo firmy oraz agregat na dachu. Osoby rozpoznające firmę lub samochód powinny skontaktować się z poszkodowanymi pod numerem 514-838-424 lub Policją z Jaworzna.

Jest szkoda, brak sprawcy

Przypadek ten nie jest odosobniony. Coraz więcej sytuacji gdzie ktoś pod osłoną nocy, ale również w biały dzień uszkodził lub uderzył w drugi samochód i zbiegł bez słowa z miejsca zdarzenia. Jest to spory problem dla poszkodowanego. Osoby posiadające autocasco w tej sytuacji są na trochę lepszej pozycji. Mogą one liczyć na naprawę z ubezpieczenia. Wszystko jednak zależy od wariantu. Ci, którzy posiadają wariat podstawowy AC lub wcale go nie wykupili, naprawę pokrywać muszą z własnej kieszeni, a koszty mogą być niemałe.

Należy więc wykazać się odpowiedzialnością i w takiej sytuacji zostawić, chociaż kartkę z namiarami i przeprosinami. Wówczas sprawa zostanie rozwiązana, jak należy.