Dojdzie do bardzo ważnej modernizacji straży pożarnej w Jaworznie

Wkrótce komenda miejska straży pożarnej w Jaworznie doczeka się bardzo ważnych modernizacji, które były wyczekiwane przez wiele lat. Dlatego też możemy cieszyć się z tego, że tak ważny element służb ratunkowych zostanie sfinansowany. Łącznie dowiedzieliśmy się, że trafi do nich 250 000 złotych, które będą mogli wykorzystać na modernizacje różnych sprzętów. Z najnowszych informacji wynika, że większość tych pieniędzy strażacy planują przeznaczyć na bardzo istotne remonty. Zostanie wyremontowana ich szatnia wraz z zapleczem sanitarnym niezbędnym do prowadzenia działań.

Bardzo ważne jest to, aby miejsca te zostały zachowane w dobrym stanie, ponieważ jak sami strażacy przypominają, to właśnie w tych miejscach zaczynają swoją pracę każdego dnia. Remont ten z całą pewnością pomoże utrzymać komendę Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie i jej jakość na wysokim poziomie.

Z innego źródła dowiadujemy się również o tym, że modernizacje i remonty zostaną także wykonane w bytowskiej komendzie straży pożarnej https://bytowinfo.pl/inwestycje-w-bytowskiej-strazy/.

Strażacy w Jaworznie zwrócili uwagę prezydenta na swoje potrzeby – będzie dofinansowanie

Strażacy w Jaworznie zwrócili się z prośbą do prezydenta miasta o to, aby sfinansowano ich potrzeby. Okazało się, że zostali wysłuchani. Nie tak dawno temu podjęto decyzję dotyczącą pomocy w remoncie komendy straży miejskiej w Jaworznie. Rada miasta przeznaczyła nieco ponad ćwierć miliona złotych na to, aby strażacy mogli skutecznie wyremontować swoje miejsce pracy. Łącznie trafi do nich 256 000 złotych. Za tę kwotę będą mogli wyremontować całą szatnię wraz z zapleczem sanitarnym. Czyli usprawnią wszystko to, czego najbardziej potrzebują w tym momencie.

Pamiętajmy również o tym, że współpraca z takimi punktami, jak na przykład Państwowa Straż Pożarna jest niezwykle istotne dla Jaworzna. W końcu to strażacy dbają o bezpieczeństwo mieszkańców i ich komfort. Dlatego też miasto ma obowiązek, aby od czasu do czasu pomóc strażakom za pośrednictwem finansowania ich potrzeb związanych z miejscem pracy. Dowiadujemy się, że do tej pory miejsca sanitarne i szatnia nie były w najlepszym miejscu. Jednak kwota finansowania wkrótce pozwoli to zmienić.