28 listopada odbędzie się ciekawa zabawa andrzejkowa dla seniorów z okolic!

Seniorzy w Jaworznie mogą się rozsiąść i pobawić na imprezie Andrzejkowej 28 listopada. 28 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jaworznie odbędzie się zabawa taneczna Andrzejki dla Seniorów. Będzie na niej DJ, rockowe przeboje, poczęstunek, kawa, herbata i wróżby. Wstęp na nią będzie bezpłatny.

Seniorzy w Jaworznie są bardzo roztańczeni. Udowodnili to oprócz innych rzeczy podczas tegorocznych obchodów Tygodnia Seniora, w których okazali swoje uznanie dla tańców prosząc o kolejne.

Impreza „Tydzień Seniora” to popularny element corocznego programu jawornickich uroczystości. Zawsze jest w naszym programie, gdy planujemy rok. W tym roku był to strzał w dziesiątkę…. było rockowo. Ten format został tak dobrze przyjęty przez seniorów, że poprosili nas o organizację poszczególnych imprez przez cały rok, aż do kolejnego „Tygodnia Seniora”, w którym organizujemy zabawy taneczne – powiedział Łukasz Kolarczyk, zastępca burmistrza miasta. Seniorzy przewidują ostatnią zabawę taneczną w ramach Tygodnia Seniora 2023. Zamierzamy powtarzać tę atrakcję co najmniej raz na kwartał, aby seniorzy mogli przewidzieć ostatnie atrakcje Tygodnia Seniora 2023. Zapraszam i życzę udanej zabawy – podsumowuje Kolarczyk.

Impreza odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Jaworznie i Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, a w jej trakcie będzie można posłuchać muzyki produkowanej przez DJ-a, napić się kawy, herbaty i zjeść drobne przekąski. Ulica Grunwaldzka 80, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie będzie rozdawać darmowe wejściówki w godzinach 7.00 – 22.00. Organizatorem Andrzejków jest Kolarczyk.