Wkrótce na jaworznickim rynku pojawi się choinka

Pierwsza iluminacja stanęła na jaworznickim rynku, a choinka już zaświeciła, choć bez wszystkich ozdób. W tym roku mieszkańcy będą mogli zrobić sobie wyjątkowe świąteczne zdjęcie w budkach fotograficznych i wystroju Zimowej Krainy, która jest budowana, utrzymywana i fotografowana w bajkowym i magicznym stylu.

Przygotowania do świąt można już obserwować na jaworznickim rynku. Są już pierwsze ozdoby na choince. Choć zielona dama nie została jeszcze udekorowana, to i tak wygląda wspaniale. Co roku mieszkańcy Jaworzna przekazują drzewko, które ma stanąć na rynku w wyniku plebiscytu na świerkowe drzewko. Obecnie montowane jest oświetlenie, a już niedługo pojawią się ozdoby świąteczne.

Rynek w tym roku po raz kolejny wypełni się magią dzięki naszym zdolnym pracownikom Działu Przestrzeni Publicznej – informuje Izabela Miszczyk, rzecznik prasowy MZDiM w Jaworznie. Właśnie rozpoczęliśmy dekorowanie płyty głównej rynku miasta i będzie to chyba najbardziej instafriendly zimowa kraina czarów! Spójrzcie na wszystkie szczegóły! – podkreśla rzeczniczka. Oprócz dekoracyjnych, bajkowych akcentów, zimowymi instalacjami będą budki fotograficzne i tła do świątecznych zdjęć.