Fantastyczne dekoracje świąteczne pojawią się na rynku w Jaworznie

Pierwsze oświetlenie pojawiło się na jaworznickim rynku, gdzie stoi już choinka bez ozdób. Mieszkańcy mogą zrobić sobie wyjątkowe świąteczne zdjęcie w budkach fotograficznych i dekoracjach Zimowej Krainy, która jest montowana, utrzymana w bajkowym, magicznym stylu. W tym roku mieszkańcy miasta będą mieli taką możliwość.

Już teraz na jawornickim rynku widać oznaki przygotowań do świąt. Pojawiają się pierwsze ozdoby, pojawiła się też choinka. Choć zielona dama jest jeszcze bez ozdób, to i tak wygląda imponująco. Co roku mieszkańcy przekazują świerk, który wybierany jest w plebiscycie na jaworznicką choinkę na rynku. Zaczęto już montować oświetlenie, a wkrótce pojawią się świąteczne ozdoby. Obok zielonego drzewka pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów stworzyli zimową krainę czarów.

Pracownicy naszego Wydziału Przestrzeni Publicznej zadbali o to, aby Rynek w tym roku po raz kolejny wypełnił się magią – informuje Izabela Miszczyk, rzecznik prasowy MZDiM w Jaworznie. Główna płyta miasta została właśnie udekorowana i będzie to chyba najbardziej instafriendly zimowa kraina czarów! Spójrzcie na wszystkie szczegóły! – podkreśla Izabela Miszczyk. – Zimowymi instalacjami, oprócz bajkowych akcentów, będą budki fotograficzne i tła do świątecznych zdjęć.