Tragiczny atak na prywatnej posesji w Jaworznie: Dług zaowocował śmiercią

W wyniku brutalnej agresji, jaka miała miejsce na terenie prywatnej nieruchomości w Jaworznie, Śląsk, zginął 38-letni mężczyzna. Informacje te uzyskano od portalu Kontakt 24, który dowiedział się, że czterech napastników przybyło na miejsce zdarzenia swoimi pojazdami i zaatakowało kolejnych czterech mężczyzn. Policja ustaliła, że spór, który doprowadził do tragedii, dotyczył długu – jednego z sąsiadów nie chciał zwrócić pożyczonych pieniędzy.

Wstrząsające wydarzenie rozegrało się nocą 2 września. Jak potwierdziła sierżant sztabowa Justyna Wiszowaty z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie dla portalu Kontakt 24: – Zgłoszenie o incydencie otrzymaliśmy o godzinie 22 od jednego ze świadków. Nasze informacje potwierdzają, że w sobotę wieczorem do posesji przyjechało samochodami czterech mężczyzn, którzy zaatakowali czwórkę innych.

Jeden z czytelników Kontakt 24, który nawiązał kontakt z portalem, ujawnił, że agresorzy byli uzbrojeni w kije i maczety. Nieszczęsny 38-latek, który poniósł śmierć w szpitalu na skutek doznanych obrażeń, to nie jedyna ofiara ataku. W wyniku incydentu rannych zostało także trzech innych mieszkańców Jaworzna, w wieku 30, 32 i 38 lat. Na szczęście ich obrażenia nie były poważne.