Powrót Świątecznego wydarzenia MegaMoc Tauron do Jaworzna z mnóstwem niesamowitych atrakcji

Dziś, 9 grudnia, mieszkańcy Jaworzna będą mieli okazję doświadczyć na własnej skórze powrotu Świątecznej MegaMocy Taurona. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie niezapomniane emocje i rozmaite przygody świąteczne. A wszystko to będzie miało miejsce w malowniczym Parku Zielona.

Organizatorzy wydarzenia przewidzieli szereg atrakcji dla uczestników. Wśród nich znalazły się takie pozycje, jak świąteczny pociąg czy bajeczne warsztaty, które z pewnością dostarczą uczestnikom mnóstwo zabawy. Najmłodsi będą mogli skorzystać z mini ekspresu polarnego – atrakcji szczególnie zaprojektowanej z myślą o nich.

Na terenie Parku Zielona pojawią się też efektowne instalacje świetlne, które wprowadzą wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Dodatkowo fasada Muzeum Miasta Jaworzna zostanie ozdobiona iluminacją, co jeszcze bardziej podkreśli magiczną atmosferę tego wydarzenia.

Na koniec, ale nie mniej ważne – będzie możliwość osobistego spotkania ze Świętym Mikołajem. Ten świąteczny bohater z pewnością przyniesie ze sobą mnóstwo prezentów i radości dla najmłodszych uczestników.

Impreza rozpocznie się o 10.00 rano i potrwa aż do 21.00 wieczorem. To niepowtarzalna okazja, by spędzić dzień pełen atrakcji w sercu Jaworzna, na terenie Parku Zielona.